KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13846477
nr 1384 6477
Siri Schotte
(1867-1951), Sverige
Oljemålningar, 2 st, En signerad, daterad 1899, Landskap. Olja på pannå, 24x15 & 32x23, yttermått inklusive ram: 27x19 & 41x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2021
kl 18:10:03
12/3 19:58:04
12/3 20:05:30
Siri Schotte
Läs mer om Siri Schotte